TEKNİL BİLGİLER
 • Hürpaş'tan "Kat Şömine" ve "Fanlı Şömine" Seçenekleri

  KAT ŞÖMİNE:

  Dilerseniz Şöminenizi,firmamız tarafından kurulacak olan özel bir radyatör sistemine bağla tabilir ve evinizin diğer odalarınıda ısıtabilirsiniz."Kat şömine" kazanlarında ısıtılan su,klasik radyatör ısıtma prensibi ile çalışmakta ve döşenen borular aracılığıyla evin diğer odalarına pompalanmaktadır.Şömineniz tarafından ısıtılarak radyatörlere sirküle edilen sıcak su sayesinde,evinizde hem şömine hemde kat kaloriferi keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.

 • FANLI ŞÖMİNE:

  Hürpaş'ın turbo dağıtım sistemli şöminelerini tercih ettiğinizde de, evinizin diğer mekanlarınıda kolayca ısıtabilirsiniz. Fanlı dağıtım adı verilen ve turbo sistemli hazneler kullanılarak hazırlanan bu modeller,sıcak hava çıkış ızgaraları ile dağıtım sistemine bağlanır. Şöminenizin kurulduğu mekan ısıya ulaştığında fan sistemi otomatik olarak devreye girer ve böylece evinizin diğer odaları da ısıtılır.

 • Hürpaş Şömineleri 80 ile 140 metre kare ısı kapasitelidir.Hürpaş Şöminelerinde üç sistem Mevcuttur.

  1.KONVEKSİYON: Hürpaş Şöminelerinde zeminden giren soğuk hava şöminenin davlumbazının altında bulunan borulardan geçerken ısınır. Yakın menfezlerden sıcak havayı sirküle eder.Evin içinde klima konforu sağlar.

  2.KONDÜKSİYON: Döküm hazne ve yüzey,bakır kaplama sayesindeki iletkenlik özelliğinden dolayı yüzeyden de ısı sağlar.

  3.RADYASYON:Hazneye verilen açı sayesinde,ısınma yoluyla yansıtarak radyasyon tipi ısıyı sağlar

Merkez Cumhuriyet Cad. No:115 HARBİYE / İSTANBUL (Hilton Karşısı)
Tel : 0212 291 08 70 71
Fax : 0212 233 36 16 - 0212 248 59 94
Fabrika Yeni Şile Otobanı No:20 Çekmeköy / İSTANBUL
Tel : 0216 429 61 48
Fax : 0216 429 61 48
web tasarım nethizmet