KAMPANYALAR
Hürrem Model Elektrikli, Gazlı, Odunlu Şömine Kampanyası

Hürrem Model şöminemizin içine isteğinize bağlı bacalı veya bacasız şömineler yapılabilmektedir.

Bacasız şöminelerimiz; elektrikli ve ethanollü şöminelerimizdir.

Bacalı şöminelerimiz; odunlu, doğalgazlı ve LPG tüplü şöminelerimizdir.

 

Odunlu Hürrem Model; Limestone taşlı gövde ve alt tabla üzeri siyah granitlidir. D101 80 kodlu yana açılır kapaklı haznesi, Ce standartlarında ısı odası(h:280\'e göre) ve 2 mt. paslanmaz sprial çap 18 borusu istanbul içinde nakliye ve montajı ücretsiz teslimidir.    (Not:Alçıpan sıvasız ve boyasızdır. Baca çapı 13 yani soba bacası ise baca adaptörü 18cm\'den 13 cm\'ye düşüren adaptörüyle verilir.)

 

Doğalgazlı veya LPG tüplü Hürrem Model; Limestone taşlı gövde ve alt tabla üzeri siyah granitlidir. Gazco marka Riva 67 Model doğalgazlı veya LPG tüplü haznesi, Alçıpan demir konstrüksiyonu(h:280\'e göre) ve 3lü hermetik baca kiti istanbul içinde nakliye ve montajı ücretsiz teslimidir.                                                                                                                                                       (Not:Alçıpan sıvasız ve boyasızdır.)

 

Elektrikli Hürrem Model; Limestone taşlı gövde ve alt tabla üzeri siyah granitlidir. MR 26 model Elektrikli şömine hazneli, nakliye ve montajı ücretsiz teslimidir.        

 

Ethanollü Hürrem Model; Limestone taşlı gövde ve alt tabla üzeri siyah granitlidir. 60cm\'lik ethanol hazne içine 40 cm siyah ethanol burnerlı, nakliye ve montajı ücretsiz teslimidir.