HÜRPAŞ ŞÖMİNE

Hürpaş Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Hürpaş Şömine A.Ş. 1965 yılından bu yana ısıtma sistemleri konusunda Hizmet vermektedir. Çalışmalarına kat kalorifer sistemleri ile başlayan şirket, ilerleyen yıllarda elektrikli ısıtıcılar ve yağlı radyatör sistemlerine geçerek hizmet kapsamını genişletti. Mühendislik teknolojisini mimari çözümlerle birleştirerek kendini sürekli yenileyen Hürpaş, daha sonra "şömine" alanında faaliyet göstermeye başladı. Yılların birikimi ve deneyimi sayesinde, şömine teknolojileri konusunda da son derece başarılı olan şirket, ilk yıllar Alman şömine teknolojisini Türkiye'ye getirmeyi tercih etti. Böylece uzmanlığını daha da artıran Hürpaş, zamanla kendi teknolojisini ve hürpaş adını taşıyan şöminelerin üretimine geçti. Kurulduğu günden bu yana kendini yenilemeyi ve ülkenin içinde bulunduğu sosyo-ekonomik koşullar çerçevesinde adımlar atarak, müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi ilke edinen Hürpaş, kısa sürede konusunda lider haline geldi.
Hürpaş, geliştirdiği çağdaş teknolojiler ve sunduğu farklı tasarımlar sayesinde, Türkiye'de olduğu kadar dünyada da adından söz ettirmeyi başardı.
Halen Amerika, İngiltere, Fransa, Rusya, Ermenistan, Azerbeycan, Ukrayna, Romanya ve İsrail gibi pek çok ülkeye ihracat yapan Hürpaş'ın , İngiltere ve Fransa (Fonderie Duder) başta olmak üzere dünyaca ünlü şömine üreticileriyle de ortaklığı bulunmaktadır.

Merkez Cumhuriyet Cad. No:115 HARBİYE / İSTANBUL (Hilton Karşısı)
Tel : 0212 291 08 70 71
Fax : 0212 233 36 16 - 0212 248 59 94
Fabrika Yeni Şile Otobanı No:20 Çekmeköy / İSTANBUL
Tel : 0216 429 61 48
Fax : 0216 429 61 48
web tasarım nethizmet